ALADİN ŞİRKETİNE HOŞGELDİNİZ

Nargile’nin bütün dünyası tek BIR şirket’te.

Aladin şirketi

Biz kendimizi, takım ruhuyla çalışmaktan zevk alan, esnek ve gelişmekte olan bir şirket olarak görüyoruz. Yüksek kalite beklentisi ve estetik bizim başarı faktörümüz. Şirketimiz kıyaslanmayacak bir özgürlüğe sahip olmakla beraber, kendisine has bir gelecek tasarlamaktadır.

Dürüstlük, güvenilirlik, profesyonellik ve en zor durumlarda bile bir tutam neşe, felsefemizin bir parcasıdır. Wasserpfeife, Shisha, Hookah, Nargile, Argile, Schische, Vodni, Dymka, Waterpijp, Vandpibe, Nargileo, Szisza, Vattenpipan vs., en sevdiğin Nargilenin ismini ne koyarsan koy, Aladin firması sana en uygun ürünü sunmaktan mutluluk duymaktadır.

From Ape to Shisha Dude

Mısırda olan farklı üretim tesislerimizde, el sanatı ile yüzden fazla modelimiz, değişik dizayn ve renklerde üretilmektedir. 40 santimden başlayarak yaklaşık iki metre büyüklüğüne kadar ulaşan Nargilelerle her boy talebini karşılayabilmekteyiz.

BAŞLANGIC

Yirmi yıl önce, gençlerimizin, tatlandırılmış tütünü çayırda, havuzda, barlarda, bahcede vs. içeceklerini akla gelmezdi. Nargile o zamanlarda, bong’lar ile, esrar ile ve belki de eroin ile aynı çuvala koyulmaktaydı.

Nargilenin keyfinin henüz çıkarılamadığı o zamanlarda Aladin Kotb kendi firmasını kurarak Nargile üretimini, aksesuarları ve tütünü konusunda kendini uzmanlaştırdı. Çok büyük başarısının hikayesi öylece başladı. “Nargile-dalgasının” hırçın bir şekilde Avrupa’yı sarmasını, en büyük vizyoner bile tahmin etmemişti. Shisha dudism forever!

DEVRİM

90’li yıllarda oluşan ve hala günümüzde bazı bölgelerde varlığını sürdüren Nargile Cemiyetleri bir araya geldi. Forumlar kuruldu, tütüncüler “Nakhla’yı” çeşitlerinin arasına aldı ve Aladin firması çeşitlerinin büyük bir kısmını Noel Pazarında, festivallerde ve özel “Head- & Growshops” larda satışa sundu. Türkiye’de, Tunus’ta ve Mısır’da vs. yaşanan Turizm patlaması, Nargileyle ilk “tanışma” fırsatını sağlamıştı. Buzlar erimişti.

EVRİM

Nargile’ye olan asıl ilgi millenium ile birlikte başladı. Onlineshop’lara duyulan alaka gittikçe anlam kazanıyordu ve bu alaka dünyanın her köşesine nargilelerin dağıtımını kolaylaştırdı. Bu zamanda Aladin firması Alman piyasasının ilk üreticisi olarak, müşteri grubunu geliştirmek için, İntertabak, Ambiente ve Tendence gibi fuarlara katıldı.

Şİmdi de Türkiye'de...

Aladin firması Türkiye’de de yetenekli bir ortak bulması sayesinde Türkiye’nin standardını da yüksek bir seviyeye taşıyabileceği için kendisiyle gurur duyuyor. Nargile Türkiye’de başka hiçbir ülkede olmadığı kadar, günlük yaşamın bir parcasıdır. Biz sadece bu piyasaya daha fazla seçenek ve sunum sağlıyoruz. Bunca çeşitlerimize rağmen, size uygun olan ürünü bulamadıysanız, lütfen bizimle irtibata geçiniz. Mısır’da, Almanya’da ve dünyanın çeşitli bölgelerindeki üretim tesislerimizle, müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmekteyiz.