MARKALARIMIZ

ALADİN FİRMASININ MARKA DÜNYASI

Nargile yüzyıllardır içilmesine rağmen, hiçbir zaman şimdiki kadar böylesine sevilmedi. Nargile piyasası çok hızlı değişmesine karşılık Aladin firması dünya pazarında kendi sabit yerini korumuştur. Kaliteye olan beklentiyi karşılayarak ürünlerin satışını yapmaktayız. Aladin markasının bütün Nargileleri ve aksesuarları Kairo ve çevresindeki üretim alanlarında imal edilmektedir. Aladin markası yıllardır çalışarak bütün dünyaya açılmıştır.

 

Vidalı, paslanmaz çelik, vida sistemli kül çanakları – Firmamız 25 seneden fazla bir süredir Nargile gelişimini sürekli ileri taşımaktadır. Satın almiyoruz, üretiyoruz. Üretici olarak, ilgimiz müşteri memnuniyeti üzerine odaklanmıştır. Kalitesi yüksek olan bir nargile’nin çok pahalı olmaması gerektiğine inanıyoruz. Burada Aladin Nargilelerinin nerede ve nasıl üretildiğiyle ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Aladin firması size en yeni ürününü tanıtmaktan gurur duyuyor.

Kim onu bilmez ki? TOM’dan hindistan kömürleri. Yeşil, kırmızı, sarı ve artık kirmızı rengi seçenekleriyle hazır bulunmaktadır. Büyük ve küçük küpler. Nargileyi tanıyan ve tadını bilen herkes için uygun kömürler bulunmaktadır.

hookahSqueeze yepyeni bir duman macunu. Yoğun duman bulutları ile ve uzun vadeli tadıyla olağanüstü bir nargile keyfi sunuyor. hookahSqueez’in temelinde yüksek ısı’ya dayanıklı gliserin içeren doğal macun malzemesi olmak üzere, yüksek kalitede bir duman tadı ile ayrıcalığını sunuyor. Nargile içerken macunun ana maddesi sıcaktan etkilenmiyor.

BiggİceRockz duman taşları, giderek büyüyen nikotinsiz nargile trend’ini temsil ediyor. Kesinlikle tütün kullanılmadan yalnızca taşlar lezzet taşıyıcı olarak hizmet ediyor, bu yüzden duman keyfi klasik tütün içişine benzemiyor. Her lüle’ye sığacak olan gözenekli küçük mineral taşları aromalı pekmez ile zenginleştirilmiştir. Taşlar nargile içme sırasında daha sonra dumana dönüşen sıvı’yı emiyor ve bu duman, kesinlikle hiç bir tütünün başaramadığı yoğun bir bulut oluşturuyor. Optimum duman özellikleri, etkileyici bir duman ve yoğun bir lezzet. Bu özellikten dolayı BiggİceRockz taşları ayrıcalıklıdır.

YAKINDA! KaaHoo burada ve sizinle beraber evinize 20 Tat Patlaması getiriyor. ‘0’ Nikotine karşı % 100 saf Nargile zevki sizi bekliyor. Duman keyfini hem 50 gram hemde 200 gram olarak satın alabilirsiniz.

MARKALARIMIZ